https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
G.K. Chesterton: Ember aki csütörtök volt (Lidércnyomás), Békéscsaba, 1918, Tevan. Tulajdonosi szignóval, vászonkötésben, ragasztott papírborítóval.
1
13924.

G.K. Chesterton: Ember aki csütörtök volt (Lidércnyomás), Békéscsaba, 1918, Tevan. Tulajdonosi szignóval, vászonkötésben, ragasztott papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13925.

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.
1
13926.

A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
1
13927.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.  A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
1
13928.

Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.
1
13929.

Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borító, 143 p. A borítója kopottas. A gerince sérült, szakadt.
1
13930.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borító, 143 p. A borítója kopottas. A gerince sérült, szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
B. Eötvös József: A' falu jegyzője I. kötet. 1-3. füzet. , II. kötet 1., Tűzött papírkötés, 312+80 p. Pest, 1845, Hartleben Konr. Adolf. Első kiadás!  A könyv megviselt állapotban.  Az első kötet első két oldala hiányzik. A könyv a 3. oldalon kezdődik.
1
13931.

B. Eötvös József: A' falu jegyzője I. kötet. 1-3. füzet. , II. kötet 1., Tűzött papírkötés, 312+80 p. Pest, 1845, Hartleben Konr. Adolf. Első kiadás! A könyv megviselt állapotban. Az első kötet első két oldala hiányzik. A könyv a 3. oldalon kezdődik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.
1
13932.

Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.
1
13933.

A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.
1
13934.

Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással
1
13935.

Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse