Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

13948.

Rufpreis:
2 000 HUF

13949.

Rufpreis:
1 000 HUF

13950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.
13951.

Rufpreis:
1 000 HUF

Die Welt in Bildern, Album 3., eine Sammlung alles dessen, was den gebildeten Menschen interessiert Zusammengestellt und den Freunden der guten Salem-Gold, Salem-Aleikum-und Salem-Auslese-Zigaretten gewidmet von der Direktion der Orientalischen Tabak- und Zigarettenfabrik "Yenidze" Dresden. Kiadói kopottas papírkötés, német nyelven, számos izgalmas képpel, egy kép sérült, 35 p./ Paperbinding, in german language.
13952.

Rufpreis:
1 000 HUF

13953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Meznerich Jenő: Bunyevácok. Budapest, 1938, Szerzői kiadás, 43 p. Kiadói papírkötés.
13954.

Rufpreis:
2 000 HUF

13955.

Rufpreis:
4 000 HUF

13956.

Rufpreis:
3 000 HUF

13957.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Constantin Gutberlet: Lehrbuch der Pilosphie: Logik und Erkenntnistheorie. Münster, 1898, Theissing'schen Buchhandlung. Korabeli kopottas félbőr kötés, német nyelven. / Half-leather-binding, in german langauge
13958.

Rufpreis:
1 400 HUF

13959.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF