Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Salamon Béla: Hej, színművész!... Budapest, 1956, Franklin-nyomda. Kiadói félvászon kötés, picit foltos gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
13960.

Rufpreis:
1 000 HUF

13961.

Rufpreis:
1 000 HUF

13962.

Rufpreis:
2 000 HUF

13963.

Rufpreis:
2 000 HUF

13964.

Rufpreis:
2 400 HUF

13965.

Rufpreis:
4 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt papírborítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
13966.

Rufpreis:
2 000 HUF

Theodore Dreissler: Sowjetrussland. Berlin, Wien, Leipzig, 1929, Paul Zsolnay Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, német nyelven. / Linen-binding, in german language.
13967.

Rufpreis:
1 000 HUF

13968.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
13969.

Rufpreis:
3 000 HUF

13970.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
13971.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF