Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt papírborítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.