https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 372
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1258351
13972
280
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1321351
13973
280
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
Das Lot is nicht erreichbar
1320942
13974
280
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1222269
13975
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1139559
13976
280
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1221369
13977
280
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1238092
13978
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219823
13979
280
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
13980
280
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320679
13981
280
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286368
13982
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1354492
13983
280
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse