vitéz Somogyváry Gyula: A város meg a sárkány. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
Darvas József: Elindult szeptemberben. Budapest, 1943, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, picit maszatos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borítóban, 143 p. A borítója maszatos, a gerince sérült, hiányos, a fűzése picit laza.
Dickens Károly: Copperfield Dávid Ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Komjádi Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, 175 p. A borítója, gerince kopottas.
Ambrus Zoltán: A kritikáról. Genius Könyvtár 17. Budapest, é.n., Genius Könyvkiadó Rt., 101 p. Kiadói papírkötés. Kissé megviselt állapotban, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal, sérült kötéssel.