Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
Magyar szavaló. Jellemesebb íróink műveiből. Összeválogatta Környei János. I. rész. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói papírkötés, első és hátsó kötéstábla hiányzik, vágatlan oldalakkal.
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
Megjött végre a várt szerelem... Ókori költők szerelmes versei Reich Károly rajzaival. H.n., é.n., Auktor Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.