Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

13864.

Rufpreis:
1 000 HUF

13865.

Rufpreis:
1 200 HUF

13866.

Rufpreis:
2 000 HUF

13867.

Rufpreis:
3 000 HUF

Legifj. Szász Károly: Versek. Budapesten, 1909, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben
13868.

Rufpreis:
1 000 HUF

13869.

Rufpreis:
2 000 HUF

13870.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai Kiadás. Kiadói halinakötés, picit kopott gerinccel.
13871.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar szavaló. Jellemesebb íróink műveiből. Összeválogatta Környei János. I. rész. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói papírkötés, első és hátsó kötéstábla hiányzik, vágatlan oldalakkal.
13872.

Rufpreis:
2 400 HUF

13873.

Rufpreis:
2 800 HUF

13874.

Rufpreis:
1 200 HUF

Megjött végre a várt szerelem... Ókori költők szerelmes versei Reich Károly rajzaival. H.n., é.n., Auktor Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13875.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF