Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Papp Viktor: Zenekönyv. Tanulmányok, kamarzene. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés. A szerző, 1944-es könyvnapi dedikációjával.
13888.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Nemzetes Uraimék. (A másik nagyerejű.) Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1908, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. A gerincén pici sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13889.

Rufpreis:
2 400 HUF

13890.

Rufpreis:
2 000 HUF

13891.

Rufpreis:
3 000 HUF

13892.

Rufpreis:
800 HUF

13893.

Rufpreis:
1 000 HUF

13894.

Rufpreis:
1 000 HUF

Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
13895.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint Aladárné: Felszabadító önmunkálkodás. Budapest, 1942, Bethlen Nyomda Rt. Kiadói papírkötés.
13896.

Rufpreis:
1 000 HUF

13897.

Rufpreis:
4 000 HUF

13898.

Rufpreis:
2 000 HUF

13899.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF