Mikszáth Kálmán: Nemzetes Uraimék. (A másik nagyerejű.) Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1908, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. A gerincén pici sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.
Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Bp., é.n., Közlekedési Ny. 174 p., 20 t. Kiadói, kopottas egészvászon-kötésben, könyvtári példány volt. A szerző aláírásával!