https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gál Sándor: Európa önellátása a nyersanyagtermelés tükrében. Budapest, 1942, Szerzői kiadás, 95 p.+1 térkép melléklettel. Kiadói ragasztott papírkötés. A borítója foltos.
1
13912.

Gál Sándor: Európa önellátása a nyersanyagtermelés tükrében. Budapest, 1942, Szerzői kiadás, 95 p.+1 térkép melléklettel. Kiadói ragasztott papírkötés. A borítója foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.
1
13913.

Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.
1
13914.

Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"
1
13915.

Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár.  Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
1
13916.

Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!
1
13917.

Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.
1
13918.

Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
1
13919.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
1
13920.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
1
13921.

A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1
13922.

Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel.  515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.
1
13923.

Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse