Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

13936.

Rufpreis:
1 400 HUF

13937.

Rufpreis:
1 000 HUF

13938.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

13939.

Rufpreis:
5 000 HUF

13940.

Rufpreis:
3 000 HUF

13941.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mezo Ferenc: Olympiai kalauz. Budapest, 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Szerző által dedikált példány. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben
13942.

Rufpreis:
5 000 HUF

13943.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Budapest, 1936, Révai. Kiadói halina kötés. Ajándékozási sorokkal, picit sérült kötéssel.
13944.

Rufpreis:
1 000 HUF

13945.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csiky Gergely: Cecil házassága. Csiky Gergely Színművei VIII. Budapest, 1884, Athenaeum Rt., 100 p. Kiadói papírkötés, picit szakad papírkötés, felvágatlan lapokkal.
13946.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
13947.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF