Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, Szép állapotban
13816.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!
13817.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

13818.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

13819.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kopottas állapotban, némileg kötet fűzése laza.
13820.

Rufpreis:
10 000 HUF

13821.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ditte és Giovanni Bandini: Babonák lexikona. Bp., 2000. Athenaeum.
13822.

Rufpreis:
1 600 HUF

13823.

Rufpreis:
5 000 HUF

13824.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vörösmarty Mihály összes művei 4. Drámai költemények II. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 503 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben. Megviselt állapotban. A borítója néhol kopott. A kötése sérült, laza. Volt könyvtári példány!
13825.

Rufpreis:
3 000 HUF

13826.

Rufpreis:
3 000 HUF

13827.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF