Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Hermann Bang: A pincér. Ford. Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1917, Tevan. 68 p. Kiadói fametszetes papírborítóban.
13792.

Rufpreis:
1 200 HUF

13793.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13794.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13795.

Rufpreis:
8 000 HUF

13796.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13797.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Érdekes Újság Dekameronja 1-10. kötet. Szerkeszti Kabos Ede. Száz magyar író száz legjobb novellája. Budapest, é.n., Légrády Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói karton dobozban, a felső lapélek festettek, a szerzők arcképeivel. A II. gerince kopott, de ezt leszámítva szép állapotban. Ady Endre, Csáth Géza, Balázs Béla, Babits Mihály, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, és mások írásaival.
13798.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

A Karinthy Frigyes munkái 4-5. és 9-10. kötete: Gyilkosok, Krisztus vagy Barabbás, Esik a hó, Capillária. Bp., é. n., Dick Manó. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13799.

Rufpreis:
1 600 HUF

13800.

Rufpreis:
1 000 HUF

13801.

Rufpreis:
1 800 HUF

13802.

Rufpreis:
2 400 HUF

13803.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF