Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával: Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)