Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

13876.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi magyar költők tára II. kötet. XVI. századbeli magyar költők művei. I. 1527-1546. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1880, MTA Könyvkiadó-Hivatala. Korabeli kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel.
13877.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rákosi Mátyás: Válogatott beszédek és cikkek. Budapest, 1951, Szikra. Második kiadás. Kiadói foltos papírkötés, foltos lapokkal, benne tollal aláhúzások.
13878.

Rufpreis:
1 000 HUF

13879.

Rufpreis:
1 000 HUF

13880.

Rufpreis:
1 200 HUF

13881.

Rufpreis:
2 000 HUF

13882.

Rufpreis:
800 HUF

Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papírborítóban, a félvászon gerinc egy része megfakult. Egyébként jó állapotban.
13883.

Rufpreis:
800 HUF

Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
13884.

Rufpreis:
1 800 HUF

13885.

Rufpreis:
4 000 HUF

13886.

Rufpreis:
2 000 HUF

13887.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF