Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Paul Valéry: Európa nagysága és hanyatlása. Fordította Kemény Katalin. Budapest, 1945, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
13670.

Rufpreis:
1 000 HUF

Löwy Árpád versei. 1966, Forum Books. Kiadói papírkötés.
13671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scott Walter: Ivanhoe 6. Scott Walter románjai 6. Pest, 1829, Wigand Ottó. Korabeli egészvászon kötés, megviselt állapotú, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Töredék kötet, csak 6. kötet. Első magyar kiadás.
13672.

Rufpreis:
2 000 HUF

13673.

Rufpreis:
1 200 HUF

13674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Bp., é. n., Bád Ferenc és fia. Kicsit kopott vászonkötésben.
13675.

Rufpreis:
1 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor. Vászonkötésben, a 705-738. közötti oldalak utólag pótoltak.
13676.

Rufpreis:
800 HUF
14

Viráglegendák. Fordította: Altay Margit. Tündérvásár könyvtára 16. Budapest-Wien, é.n., Danubia-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált kemény papírkötés, szöveg közti illusztrációkkal. Jó állapotban.
13677.

Rufpreis:
800 HUF

13678.

Rufpreis:
2 400 HUF

13679.

Rufpreis:
1 800 HUF

13680.

Rufpreis:
1 400 HUF

13681.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF