https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 372
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1445263
13670
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Paul Valéry: Európa nagysága és hanyatlása. Fordította Kemény Katalin. Budapest, 1945, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. 1445483
13671
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Löwy Árpád versei. 1966, Forum Books. Kiadói papírkötés. 1444704
13672
280
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Scott Walter: Ivanhoe 6. Scott Walter románjai 6. Pest, 1829, Wigand Ottó. Korabeli egészvászon kötés, megviselt állapotú, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Töredék kötet, csak 6. kötet. Első magyar kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1417824
13673
280
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1417910
13674
280
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (1.,2.,3.,6. kötetek), változó, többnyire kopottas, picit foltos állapotban: Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Budapest, é.n. (1939), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 1. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Matolcsy Andor: Start. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 3 kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Terescsényi Gyula: Bolygó Magyarok. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1445466
13675
280
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Bp., é. n., Bád Ferenc és fia. Kicsit kopott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1440045
13676
280
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor. Vászonkötésben, a 705-738. közötti oldalak utólag pótoltak. 1445092
13677
280
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Viráglegendák. Fordította: Altay Margit. Tündérvásár könyvtára 16. Budapest-Wien, é.n., Danubia-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált kemény papírkötés, szöveg közti illusztrációkkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1320210
13678
280
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
1320151
13679
280
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Honoré de Balzac: Gobseck. Ford. Aranyossy Pál. Békéscsaba,1919, Tevan. 94 p. Kiadói fametszetes papírborítóban. Felvágatlan. 1320930
13680
280
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1335296
13681
280
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse