Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

13646.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Öreg szekér, fakó hám. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Jó állapotban.
13647.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cs. Szabó László: Hűlő árnyékban. Bern, 1982, Európai Prostestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cs. Szabó László: A gyanútlanok. Öt hangjáték és egy elbeszélés. Bern, 1976, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
13649.

Rufpreis:
1 200 HUF

13650.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karácsony Sándor: A magyar észjárás. Budapest, 1985, Magvető Kiadó. Magyar Hírmondó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban
13651.

Rufpreis:
800 HUF

Janics Kálmán: A hontalanság évei. A szlovákiai magyar kisebbség a második világháború útán 1945-1948. Illyés Gyula előszavával. München, 1980, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Második, részben javított kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szépfalusi István: Pótszigorlat. 1955,1983. Bécs, 1984, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
13653.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Hungaria Nova megrajzolója Mikoviny Sámuel 1700-1750. Fordította és a kísérő tanulmányokat írta Deák Antal András. Budapest, 1987, Vízügyi Dokumentációs Szolgáltató Leányvállalat. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, térképmelléklettel. Jó állapotban.
13654.

Rufpreis:
1 400 HUF

Esopus Fabulái. Pesti Gábor szerint. Magyar Hírmondó. Budapest, 1980, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13655.

Rufpreis:
800 HUF

Székely Népballadák. Budapest, 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13656.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Petőfi. Budapest, 1948, Nyugat. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé viseltes papírborítóban, kissé sérült fűzéssel, az elülső kötéstábla belsején ex libris-szel.
13657.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF