Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

György Miklós Böhm: Enrico Caruso. Budapest, 2003, Kornétás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói zsugorfóliában, 2 cd-vel. Jó állapotban.
13706.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, számos illusztrációval. Jó állapotban.
13707.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Budapest, 1985, Magvető könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
13708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a gerince elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a könyvben ceruzás aláhúzások, a címlapon tulajdonosi névbélyegző, és névbejegyzés.
13709.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.
13710.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Kovács Fréda: Hóval fujta be a szél... Budapest, 1940, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, jó állapotban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
13711.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alföldy László: Hogyan sakkozunk? (Népszerű sakkiskola) Budapest, 1960, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, szövegközti ábrákkal.
13712.

Rufpreis:
2 000 HUF

A. Kotov: A sakkozó gondolkodásának titkai. Budapest, 1977, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szövegközti ábrákkal illusztrálva.
13713.

Rufpreis:
1 000 HUF

R.D. Keene, G.S. Botterill: Modern védelem. Fordította Dr. Tomor Béla. Budapest, 1977, Sport. Kiadói papírkötés, szövegközti illusztrációkkal. Jó állapotban.
13714.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dlusztus Imre, Novák Miklós: A sakkzseni. A fotókat Nagy László készítette Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói papírkötés, szövegközti illusztrációkkal, és egészoldalas fekete-fehér fotókkal.
13715.

Rufpreis:
1 200 HUF

F. W. Bain: Az éjbe merült nap. Régi hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordította Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Számozott (50/46) példány.
13716.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Reményik Sándor]: Végvári versek. Hangok a végekről. 1918-1921. Budapest, 1921, Kertész József Könyvnyomdája, 119 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, szakadozott borítóval, laza fűzéssel.
13717.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF