Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Doig, Federico Kaufmann: Sexualverhalten im alten Peru. Lima, 1979, Kompaktos. Papírkötésben, jó állapotban.
13682.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Bp., 1905, Athenaeum. Basch Árpád illusztrációival. Megviselt, díszes vászonkötésben.
13683.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oz Almog: Colors of War / Camouflage. Wien, 2004, Jüdisches Museum - Hofmobiliendepot - Möbel Museum. Kiadói papírkötés. Német nyelven. / Paperbinding, in german language.
13684.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 238. sz. példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került.
13685.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Dezső: Csodálatos élet. 1-2. köt. Bp., 1921, Táltos. Első kiadás! Az első kötet sorszámozott (22/100), a szerző által aláírt. A két kötet egybekötve, kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13686.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szép Ernő: Vőlegény. Leipzig - Wien, [1922], Pegazus. Első kiadás! Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13687.

Rufpreis:
3 000 HUF

József Attila: Nem én kiáltok. Szeged, 1985, Somogyi Könyvtár. Kiadói papírkötés. Az 1925-ös, Koroknay kiadás reprintje. Jó állapotban.
13688.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marosán György: Dal és kenyér. Budapest, 1989, Élelmezésipari Dolgozók Szakszervezete, 55 p. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Marosán György dedikációjával. A névsornál tollal jegyzet, aláhúzás.
13689.

Rufpreis:
1 200 HUF

András Erzsi Erdei: Kedvemre való, hogy meséljek. Vál.: Ambrus Judit. Marosvásárhely, 2008, Mentor Kiadó (Emberek és kontextusok 1.). DVD-melléklettel. A szerző által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13690.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ujváry Zoltán: Játék és maszk. Dramatikus népszokások. 1-4. köt. Debrecen, 1983-1988, Bihari Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
13691.

Rufpreis:
2 000 HUF

13692.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rácz István: Csöndes vizeken. Budapest, én., Polar Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13693.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF