Oz Almog: Colors of War / Camouflage. Wien, 2004, Jüdisches Museum - Hofmobiliendepot - Möbel Museum. Kiadói papírkötés. Német nyelven. / Paperbinding, in german language.
Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 238. sz. példány, készült 600 példányban, könyvárusi forgalomba nem került.
Szabó Dezső: Csodálatos élet. 1-2. köt. Bp., 1921, Táltos. Első kiadás! Az első kötet sorszámozott (22/100), a szerző által aláírt. A két kötet egybekötve, kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Marosán György: Dal és kenyér. Budapest, 1989, Élelmezésipari Dolgozók Szakszervezete, 55 p. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Marosán György dedikációjával. A névsornál tollal jegyzet, aláhúzás.
András Erzsi Erdei: Kedvemre való, hogy meséljek. Vál.: Ambrus Judit. Marosvásárhely, 2008, Mentor Kiadó (Emberek és kontextusok 1.). DVD-melléklettel. A szerző által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Szomor Sándor. Jubileumi Emlékalbum. A 125 éve alakult Budapesti Detektívtestület Tiszteletére. Szemelvények az állami bűnüldözés történetéből. Budapest, 2011, Országos Rendőr-főkapitányság, 343 p. 1058 számú példány. Kiadói egészvászon kötés.