https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Edward Crankshaw: Khrushchev Remembers. Fordította Strobe Talbott.(Hruscsov hivatali működésének története.) London, 1971, Andre Deutsch. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven, kisebb hiánnyal a védőlapon. / Linenbinding, in english language.
1
13658.

Edward Crankshaw: Khrushchev Remembers. Fordította Strobe Talbott.(Hruscsov hivatali működésének története.) London, 1971, Andre Deutsch. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven, kisebb hiánnyal a védőlapon. / Linenbinding, in english language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Országh-Magay-Futász-Kövecses: Angol-magyar + magyar-angol nagyszótár. Budapest, 2004, Akadémiai kiadó. Két kötet, hiánytalan, jó állapotban.
1
13659.

Országh-Magay-Futász-Kövecses: Angol-magyar + magyar-angol nagyszótár. Budapest, 2004, Akadémiai kiadó. Két kötet, hiánytalan, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kerecsényi Dezső: Régi magyar próza. A magyar próza könyve I. Magyar Szemle Klasszikusai. Budapest, 1942, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel. Jó állapotban.
1
13660.

Kerecsényi Dezső: Régi magyar próza. A magyar próza könyve I. Magyar Szemle Klasszikusai. Budapest, 1942, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Venczel József: Az önismeret útján. Csík szék természeti, történelmi, és társadalmi leírása. A falumunka és az erdélyi falumunka-mozgalom. A falukutatás módszerének vázlata. A statisztika és a társadalomkutatás határán. Demográfiai gondok a társadalomkutatásban. Tanulmányok az erdélyi társadalomkutatás köréből. Bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Imreh István. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kemény papír, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
13661.

Venczel József: Az önismeret útján. Csík szék természeti, történelmi, és társadalmi leírása. A falumunka és az erdélyi falumunka-mozgalom. A falukutatás módszerének vázlata. A statisztika és a társadalomkutatás határán. Demográfiai gondok a társadalomkutatásban. Tanulmányok az erdélyi társadalomkutatás köréből. Bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Imreh István. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kemény papír, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve I. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Csak első kötet.
1
13662.

Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve I. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Csak első kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jócsik Lajos: Magyar szabadság, világszabadság. Kolozsvár, 1945, Móricz Zsigmond Kollégium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.
1
13663.

Jócsik Lajos: Magyar szabadság, világszabadság. Kolozsvár, 1945, Móricz Zsigmond Kollégium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.
1
13664.

Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Debrecen, 1989, Csokonai Kiadóvállalat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1
13665.

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Debrecen, 1989, Csokonai Kiadóvállalat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.
1
13666.

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Életszomj. Csillagporos út egy vajúdó világban. Csepeli Szabó Béla versei és elbeszélései. 1-2. köt. Bp., 1999, Művészbarátok Egyesülete. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
1
13667.

Életszomj. Csillagporos út egy vajúdó világban. Csepeli Szabó Béla versei és elbeszélései. 1-2. köt. Bp., 1999, Művészbarátok Egyesülete. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban
1
13668.

Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Valéry: A lélek és a tánc. Fordította Somlyó György. Budapest, 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
1
13669.

Paul Valéry: A lélek és a tánc. Fordította Somlyó György. Budapest, 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse