Edward Crankshaw: Khrushchev Remembers. Fordította Strobe Talbott.(Hruscsov hivatali működésének története.) London, 1971, Andre Deutsch. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven, kisebb hiánnyal a védőlapon. / Linenbinding, in english language.
Venczel József: Az önismeret útján. Csík szék természeti, történelmi, és társadalmi leírása. A falumunka és az erdélyi falumunka-mozgalom. A falukutatás módszerének vázlata. A statisztika és a társadalomkutatás határán. Demográfiai gondok a társadalomkutatásban. Tanulmányok az erdélyi társadalomkutatás köréből. Bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Imreh István. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kemény papír, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Bakcsi György (szerk.): Kevésbábos magyar feladványok. Budapest, 1982, Sport. Kiadói kemény papírkötés, kissé viseltes állapotban, kicsit laza fűzéssel, kicsit sérült gerinccel, számos szövegközti illusztrációval.
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.
Életszomj. Csillagporos út egy vajúdó világban. Csepeli Szabó Béla versei és elbeszélései. 1-2. köt. Bp., 1999, Művészbarátok Egyesülete. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan-kiadás, 39 p. Átkötött modern egészvászon kötés. Jó állapotban