Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [193... https://www.darabanth.com/de/280-Fernauktion/280.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Levay-Mihaly-A-katolikus-hitterites-tortenete-II-Budapest-en-1937-Franklin-Tarsulat~II1417782
1417782
13666
280
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.
: vörös_iván