Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 372

Zdenek Mlynar: A Kreml felől jő a fagy. Fordította Dénes Gyula. Budapest, 1987, AB Független Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Szamizdat kiadás.
13633.

Rufpreis:
4 000 HUF

Soren Kierkegaard: Vagy-vagy. Budapest, 1978, Gondolat. Fordította és a jegyzeteket összeállította Dáni Tivadar. Etikai gondolkodók. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
13634.

Rufpreis:
2 400 HUF

Költők Albuma. Szerk. Radó Antal. Budapest, é.n. (1890), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), XIV+383 p. Kiadói, dombornyomásos, festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borítója némileg kopottas, a gerince némileg sérült, a fűzése kissé laza, pár lap kissé foltos, egy lap sarka szakadozott.
13635.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Első kritikai szövegkiadás. Sajtó alá rendezte Tolnai Vilmos. Budapest, 1924, Magyar Tudományos Társulatok Sajtóvállalata Rt. Átkötött félvászon kötés, kissé laza fűzéssel, kissé foltos gerinccel, intézményi bélyegzővel, de egyébként jó állapotban.
13636.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wilde Oszkár: Dorian Gray arcképe. Fordította Schöpflin Aladár. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült fűzéssel.
13637.

Rufpreis:
2 000 HUF

Közgazdasági Lexikon I-III. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898-1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban. A borítók kissé kopottasak, az I. kötet borítója foltos, a III. kötet gerincéről elvált a borító, a kötése sérült, foltos.
13639.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13640.

Rufpreis:
3 000 HUF

13641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hámori József - Roska Tamás - Sajgó Szabolcs: Agy, hit, számítógép. Bp., 2004, Éghajlat Könyvkiadó (Manréza-füzetek 1.). A szerzők által aláírt példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Beszterce Ostroma. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kissé viseltes állapotban, némileg kopottas borítóval, gerinccel, laza fűzéssel, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklapon bejegyzések.
13643.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: A francia zászló. Fordította Gaal Mózes. Budapest, é.n, Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, borítóval, egészoldalas illusztrációkkal, az elülső előzéklapon bejegyzéssel.
13644.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Róth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel.
13645.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF