https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 413
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1417050
13776
279
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Budapest, 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói kopottas egészvászon kötésben, némileg sérült kötéssel. 1131143
13777
279
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1335792
13778
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Híres szerelmesek. Budapest, 1902, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1391110
13779
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1342368
13780
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335832
13781
279
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oswald Spengle: Gép és ember. Egy új életfilozófia gondoltai. Budapesten az 1932. évben. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1406479
13782
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. Budapest, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött picit sérült egészvászon kötés. Számozott példány. (1000/995.)
Das Lot is nicht erreichbar
1406379
13783
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas Zoltán: Tizenhat év fegyházban. Budapest, 1944, Kommunisták Magyarországi Pártja, 167 p. Kiadói félvászon kötés. A borítója foltos, kopottas. A kötése laza. Első kiadás. A könyvet valószínűleg nem itthon, hanem Moszkvában adták ki. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1434441
13784
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1434480
13785
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Budapest, 1884, Révai Testvérek. Korabeli foltos gerincű félbőr kötésben, márványozott lapélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1434489
13786
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Müller Vilmos: Csodatevők. Az otthon könyvtára. Budapest, é.n. ,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1434506
13787
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Upton Sinclair: A mindenható pénz. Fordította Halasi Andor. Budapest, 1948, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon, kiadói kissé szakadt papírborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse