Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

13715.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. II. kötet. Bp., 1924, Genius. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
13716.

Rufpreis:
800 HUF

13717.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben
13718.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Bruno (Augustine Fouillée): Le tour de la France par deux Enfants. Devoir et patrie. Paris, 1930, Libraire Classique Eugéne Belin. Kiadói kopottas, picit foltos félvászon kötés, számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, francia nyelven. / Half-linen binding, in french langauge, in poor conditions.
13719.

Rufpreis:
1 000 HUF

13720.

Rufpreis:
3 000 HUF

13721.

Rufpreis:
1 000 HUF

13722.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stefan Zweig: Ámok. Fordította Újváry Lajos. Budapest, 1946, Révai. Kiadói picit foltos, picit kopott félvászon kötés. Jó állapotban.
13723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vértessy Miklós: Könyvtárosok kislexikona. Budapest, 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13724.

Rufpreis:
800 HUF

Papp Lajos: Jöjjön el a te országod. Szerző által dedikált példány. 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval.
13725.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Budapest, é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, picit kopott borítóval.
13726.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF