Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1425376
13715
279
1301538
13716
279
Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. II. kötet. Bp., 1924, Genius. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
1369146
13717
279
1397568
13718
279
Balogh István: Gyóni Géza utólsó órái. Budapest, é.n., Gyóni Géza Irodalmi Társaság kiadása. Egészvászon kötésben 1420968
13719
279
G. Bruno (Augustine Fouillée): Le tour de la France par deux Enfants. Devoir et patrie. Paris, 1930, Libraire Classique Eugéne Belin. Kiadói kopottas, picit foltos félvászon kötés, számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, francia nyelven. / Half-linen binding, in french langauge, in poor conditions.
998240
13720
279
1323392
13721
279
1317946
13722
279
1434515
13723
279
Stefan Zweig: Ámok. Fordította Újváry Lajos. Budapest, 1946, Révai. Kiadói picit foltos, picit kopott félvászon kötés. Jó állapotban.
1434067
13724
279
Vértessy Miklós: Könyvtárosok kislexikona. Budapest, 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1433150
13725
279
Papp Lajos: Jöjjön el a te országod. Szerző által dedikált példány. 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval.
1436356
13726
279
Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Budapest, é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, picit kopott borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF