Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

13691.

Rufpreis:
1 800 HUF

Réthei Prikkel Marian: A magyarság táncai. Budapest, 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kopottas papírkötés. Reprint.
13692.

Rufpreis:
3 000 HUF

13693.

Rufpreis:
1 600 HUF

13694.

Rufpreis:
4 000 HUF

13695.

Rufpreis:
1 400 HUF

13696.

Rufpreis:
1 200 HUF

13697.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Pálffy József, Heller József, Molnár Gábor, Pálffy István: Akinek inge vegye magára. A debreceni Dongó-Színpad legjobb műsorszámai. Debrecen, 1957, Hajdú-Biharmegyei Napló. Kiadói papírkötés.
13698.

Rufpreis:
800 HUF

Tormay Cecile A régi ház. Budapest, 1939, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötés, kicsit laza fűzéssel.
13699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. 2. kiadás.  Kissé viseltes egészvászon kötésben
13700.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes zenei témájú könyvek, 2 db:  Hontvári László-Siklós András: Lexikon az újhullámról. Budapest, 1983, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Rock Zenei Kézikönyv I. 1950-1993. Szerk.: Németh Oszkár. Budapest, 1993, Berta Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13701.

Rufpreis:
1 000 HUF

13702.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF