Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Pedro Calderon de la Barca: Az élet álom. Színmű három felvonásban. Fordította Győry Vilmos. Pest, 1870, Kisfaludy Társaság (Athenaeum ny.). 160 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben, Szép állapotú, felvágatlan példány, első magyar nyelvű kiadás.
Dr. Pálffy József, Heller József, Molnár Gábor, Pálffy István: Akinek inge vegye magára. A debreceni Dongó-Színpad legjobb műsorszámai. Debrecen, 1957, Hajdú-Biharmegyei Napló. Kiadói papírkötés.
Vegyes zenei témájú könyvek, 2 db: Hontvári László-Siklós András: Lexikon az újhullámról. Budapest, 1983, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Rock Zenei Kézikönyv I. 1950-1993. Szerk.: Németh Oszkár. Budapest, 1993, Berta Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.