Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Fekete Lajos: Delelő Nap. Fekete Lajos válogatott költeményei 1925-1940. Schöpflin Aladár előszavával. Budapest, é.n., Láthatár, 151 p. Kiadói picit viseltes kemény papírkötés. Számozott példány. (500/497)
13812.

Rufpreis:
2 000 HUF

13813.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szávay Zoltán: Az ismeretlen út. Budapest, 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 114 p. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban.
13814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tatay Sándor: Jelek a porban. Elbeszélések. Budapest, 1939, Magyar Élet, 179 p. Kiadói némileg foltos egészvászon kötés. Első kiadás.
13815.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tény, érték, ideológia. A pozitivizmus-vita a nyugatnémet szociológiában. Szerk.: Papp Zsolt. Fordította Gelléri András. Budapest, 1976, Gondolat. Kiadói papírkötés.
13816.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szebeni András: Illés Jelentés '96. Budapest, 1996, Zikkurat Kft. Kiadói spirálozott kötésben.
13817.

Rufpreis:
1 600 HUF

13818.

Rufpreis:
3 000 HUF

Malot Hector: Elhagyottan. Fordította Gauss Viktor. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés.
13819.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss István Zoltán: Magyar Könnyűzenei Lexikon 1962-től. Budapest, 1998, Zaj-Zone Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13820.

Rufpreis:
1 200 HUF

Borbándi Gyula: Nyugati magyar irodalmi lexikon és bibliográfia. Budapest, 1992, Hitel. Kiadói egészvászon kötés.
13821.

Rufpreis:
1 000 HUF

Máday Béla dr. (szerk.):Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. 1943, Fiatal Magyarság Szövetség Kiadása. Kiadói papír kötésben.
13822.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Átkötött félvászon kötés, címlapon ceruzás bejegyzéssel, picit laza kötéssel, egyébként jó állapotban.
13823.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF