Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Nevill Drury: A miszticizmus és az ezoterikus tanok lexikona. Fordította Magdus Rita. Budapest, 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13824.

Rufpreis:
800 HUF

13825.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cserzy Mihály: (Homok) kint a pusztán. Tömörkény István előszavával. Szeged, 1899, Schulhof Károly. Első kiadás! Átkötött kopottas félvászon kötés.
13826.

Rufpreis:
2 000 HUF

13827.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keresztury Dezső: Égő türelem. Bp.,1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
13828.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Pál: Őszi vetés. Bp., 1943, Magyar Élet Kiadása. Második kiadás. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált!
13829.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, rajta műanyag védőfóliában. A szerző által aláírt.
13830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Utazás a Holdba. Bp., 1916, Franklin Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
13831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor Zoltán: Elkallódott Ünnep. Budapest, 1971, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált.
13832.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jean Marcenac: Un combat pour la vérité. Paris,1949, La Bibliothéque Francaise, 326 p. Kiadói papírkötés. Francia nyelven. A szerző dedikációjával. A borítója némileg sérült. / Paperbinding, in french language. With a dedication of the author. The cover is little bit damaged.
13833.

Rufpreis:
1 000 HUF

13834.

Rufpreis:
1 600 HUF

13835.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF