Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Schölzel - Greschek: Bastelallerai. Anleitungen für wekgerechte Bastelarbeiten aus verschiedenartingen Materialien. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold Verlag. Kiadói kopottas, illusztrált félvászonkötésben. A melléklet megvan.
13884.

Rufpreis:
1 000 HUF

Selma Lagerlöf: Az Antikrisztus csodái. Bp., é.n., Franklin. 337 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén enyhe szakadás.
13885.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.
13886.

Rufpreis:
1 200 HUF

13887.

Rufpreis:
1 600 HUF

13888.

Rufpreis:
1 800 HUF

13889.

Rufpreis:
1 600 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
13890.

Rufpreis:
1 000 HUF

13891.

Rufpreis:
1 000 HUF

13892.

Rufpreis:
1 000 HUF

13893.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13894.

Rufpreis:
800 HUF

13895.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF