https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sigrid Undset: Kristin Lavransdatter. I. Koszorú. Bp., é.n., Káldor. 277 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
1
13908.

Sigrid Undset: Kristin Lavransdatter. I. Koszorú. Bp., é.n., Káldor. 277 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.
1
13909.

Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).
1
13910.

Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.
1
13911.

Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 8 db.: Nemzeti Gyász, Inkák és az andoki kultúrák, The Making of a Nation, The Gowing Years, La Région de Sopron, Sopron und seine Gegend, Paradise, The new international illustrated encyclopedia of art, magyar, angol, német és francia nyelveken, különféle kiadásban, változó, többnyire jó állapotban.
1
13912.

Vegyes könyvtétel, 8 db.: Nemzeti Gyász, Inkák és az andoki kultúrák, The Making of a Nation, The Gowing Years, La Région de Sopron, Sopron und seine Gegend, Paradise, The new international illustrated encyclopedia of art, magyar, angol, német és francia nyelveken, különféle kiadásban, változó, többnyire jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból, (Tamási Áron: Jégtörő Mátyás, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: Uz Bence, Erdélyi Helikon Anthologia), különféle kiadásban, kiadói egészvászon kötés, változó állapotban.
1
13913.

4 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból, (Tamási Áron: Jégtörő Mátyás, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: Uz Bence, Erdélyi Helikon Anthologia), különféle kiadásban, kiadói egészvászon kötés, változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13914.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
1
13915.

Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
1
13916.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jajczay János, Schwartz  Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.
1
13917.

Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.  Csak 600 pld.!
1
13918.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban. Csak 600 pld.!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.
1
13919.

Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse