https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
1
13932.

Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet,  A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
1
13933.

Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.
1
13934.

Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 10 kötet (Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Csathó Kálmán, Lampérth Géza, Farkas Pál, Surányi Miklós, Lázár István, Pekár Gyula, Heczeg Ferenc.) Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Néhol kopottas, egy kötet gerince sérült.
1
13935.

Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 10 kötet (Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Csathó Kálmán, Lampérth Géza, Farkas Pál, Surányi Miklós, Lázár István, Pekár Gyula, Heczeg Ferenc.) Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Néhol kopottas, egy kötet gerince sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1917. Szerző kiadása, 1 t. (K.I. arcképe) +167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. A borító némileg kopott, foltos.
1
13936.

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1917. Szerző kiadása, 1 t. (K.I. arcképe) +167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. A borító némileg kopott, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
1
13937.

Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Budapest, 1916, Singer és Wolfner, 155 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
1
13938.

Krúdy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Budapest, 1916, Singer és Wolfner, 155 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.
1
13939.

Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p.  Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.
1
13940.

Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p. Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.
1
13941.

Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ráth-Végh István: A házasság regényes életrajza. Bp., 1942, Cserépfalvi. 233 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
1
13942.

Ráth-Végh István: A házasság regényes életrajza. Bp., 1942, Cserépfalvi. 233 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
13943.

Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse