https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 413
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1374934
13896
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Munkácsy album. Corvina, 2000. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1406078
13897
279
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: Pest. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzővel. Kissé megviselt állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1406168
13898
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sas Ede: Mai hősök. Budapest, 1902, Singer és Wolfner Könyvkereskedése, 166 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1354313
13899
279
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Henri de Régnier: Hazajáró mult. Fordította Fehér Sándor. Próza Mesterei 3. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Papírkötés, 298 p. A gerince javított. A borítója elvált a könyvtesttől.
Das Lot is nicht erreichbar
1241355
13900
279
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrókay Kálmán: A kis mérnök. Bp. (1940) Rózsavölgyi. 275p. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Say Kornél készített. Kiadói, illusztrált papírkötésben. 1354273
13901
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hanns Heinz Ewers: Borzalmak könyve. Tevan Könyvtár 82-83. Fordította: Török Bálint. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás. Szétszakadt papírkötésben, 90 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1394897
13902
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1324191
13903
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1341217
13904
279
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, papír védőcsomagolásban. A gerince hiányzik, megviselt állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1107425
13905
279
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1335796
13906
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1338211
13907
279
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse