Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

13836.

Rufpreis:
4 000 HUF

13837.

Rufpreis:
1 200 HUF

13838.

Rufpreis:
1 200 HUF

Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Budapest, 1970, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, rajzos kiadói papírborítóban.
13839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok 1-60. Nem teljes, a 18.,19. kötetek hiányoznak.  Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, többnyire kopottas, de alapvetően jó állapotban.
13840.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13841.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
13842.

Rufpreis:
1 000 HUF

13843.

Rufpreis:
1 200 HUF

13844.

Rufpreis:
1 000 HUF

13845.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13846.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13847.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF