https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 413
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1275583
13764
279
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1368316
13765
279
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.
Das Lot is nicht erreichbar
1353467
13766
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1263635
13767
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
Das Lot is nicht erreichbar
1254202
13768
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Berczellyné Gajáry Böske: Mardocheus. Bp., 1915, Lampel R. 95 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
1323362
13769
279
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219275
13770
279
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1294922
13771
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1339252
13772
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
1335178
13773
279
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1420762
13774
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Előd: Villanófényben a Zenebutik. Két évtized, sztárok, "megállított" pillanatok. Budapest, 2001, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kemény papírkötés, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált példány. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1251990
13775
279
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bábjátékkos kiskönyvtár 25. Nem nehéz a bábjáték. Bp., 1964, Népművelési Intézet. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse