Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

13751.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Eötvös József: Gondolatok. Pest, 1864, Ráth Mór. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben
13752.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Budapest, é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi R.T. Kiadói egsézvászon kötésben
13753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stephens Henry: Mezei gazdaság könyve. II. kötet. Pesten, 1855, Herz János. Kissé foltos félbőr kötésben.
13754.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bodor Antal dr.- Gazda István dr.: Magyarország honismereti irodalma 1527-1944. Budapest, 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben
13755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pettkó-Szanndtner Tibor: A magyar kocsizás. Biró Miklós Nyomdai Műintézet RT. Hasonmás kiadás. Kiadói karton kötésben fedőborítóval
13756.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. Róna Emy rajzaival. É.n.,  Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon kötésben.
13757.

Rufpreis:
1 000 HUF

13758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.
13759.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keresztury Dezső: Egry breviárium. Bp.,1973, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói műbőrkötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
13760.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barcs Sándor: A magyar csapattal Chilében. Budapest, 1962, Sport. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval, fekete-fehér fotókkal.
13761.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csathó Kálmán: Divat!-Nem divat! Hincz Gyula Rajzaival.  Budapest, é.n, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet  Rt. Kiadói félvászon kötés.
13763.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF