Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1341366
13751
279
1433492
13752
279
B. Eötvös József: Gondolatok. Pest, 1864, Ráth Mór. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben
1433383
13753
279
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Budapest, é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi R.T. Kiadói egsézvászon kötésben 1433391
13754
279
Stephens Henry: Mezei gazdaság könyve. II. kötet. Pesten, 1855, Herz János. Kissé foltos félbőr kötésben.
1433405
13755
279
Bodor Antal dr.- Gazda István dr.: Magyarország honismereti irodalma 1527-1944. Budapest, 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben
1433475
13756
279
Pettkó-Szanndtner Tibor: A magyar kocsizás. Biró Miklós Nyomdai Műintézet RT. Hasonmás kiadás. Kiadói karton kötésben fedőborítóval
1433485
13757
279
Petőfi Sándor: János vitéz. Róna Emy rajzaival. É.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon kötésben.
1368360
13758
279
Thomas Mann: Jákob. Fordította Sárközi György. Budapest, É.N., Athenaeum. Kiadói egészvászon, 380 p. A gerince némileg foltos. A kötése sérült, javított. 1368351
13759
279
Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.
1281183
13760
279
Keresztury Dezső: Egry breviárium. Bp.,1973, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói műbőrkötésben, jó állapotban. Dedikált példány! 1438276
13761
279
Barcs Sándor: A magyar csapattal Chilében. Budapest, 1962, Sport. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt borítóval, fekete-fehér fotókkal.
1437869
13763
279
Csathó Kálmán: Divat!-Nem divat! Hincz Gyula Rajzaival. Budapest, é.n, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF