Szerelmes versek. Világirodalmi antológia két ezredév költészetéből. Képes Géza, Radnóti Miklós, Szemlér Ferenc, Vas István műfordításai. Budapest, 1941, Szukits. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban. A kötés Kner Erzsébet terve, a borítólap B. Csillag Vera munkája. A könyvben Radnóti Miklós ex libriszével. Jó állapotban.
Schulek Tibor: Bornemisza Péter 1535-1584. A XVI. századi magyar művelődés és lelkiség történetéből. Sopron-Budapest-Győr, 1939, Keresztyén Igazság Kiadása. Kiadói egészvászon kötésben
Andre Asriel: Jazz. Analysen und aspekte. Berlin, 1966, Musicverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírkötés, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in papercover, in german language.
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel