Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Földes Jolán: Arany fülbevaló. Budapest, é.n., Grill Károly Könyvkiadóvállalata.  Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas gerinccel.
13727.

Rufpreis:
800 HUF

Szerelmes versek. Világirodalmi antológia két ezredév költészetéből. Képes Géza, Radnóti Miklós, Szemlér Ferenc, Vas István műfordításai. Budapest, 1941, Szukits. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban. A kötés Kner Erzsébet terve, a borítólap B. Csillag Vera munkája. A könyvben Radnóti Miklós ex libriszével. Jó állapotban.
13728.

Rufpreis:
12 000 HUF

Schulek Tibor: Bornemisza Péter 1535-1584. A XVI. századi magyar művelődés és lelkiség történetéből. Sopron-Budapest-Győr, 1939, Keresztyén Igazság Kiadása. Kiadói egészvászon kötésben
13729.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. Budapest, 1991, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.
13731.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Színházművészeti Lexikon. Szerk.: Székely György. Budapest, 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13732.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sas Péteer (szerk.): "Nem spekuláltam, éltem..." válogatás Kós Károly születésének 100. évfordulójára /1883-1983/ Budapest, 1983, Népművelési Intézet. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13733.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltész Zoltánné (szerk.): A Mátyás Graduale. Budapest, 1980, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval
13734.

Rufpreis:
800 HUF

Andre Asriel: Jazz. Analysen und aspekte. Berlin, 1966, Musicverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírkötés, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in papercover, in german language.
13735.

Rufpreis:
1 000 HUF

13736.

Rufpreis:
3 000 HUF

13737.

Rufpreis:
1 600 HUF

13738.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF