Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

13631.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Budapest, é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
13632.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bibliai lexikon I-II. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Budapest, 1931, Sylvester. Egyetlen kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, gerinccel, a címlap és az azt követő lap molyrágta, a címlapon intézményi bélyegzővel és ajándékozási sorokkal.
13633.

Rufpreis:
10 000 HUF

13634.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horst Koegler: Balettlexikon. Fordította: Gelencsér Ágnes, Manherz Zoltán, Szentpál Mária. Budapest, 1977, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadó picit szakadt papírborítóban. Jó állapotban.
13635.

Rufpreis:
800 HUF

Encyclopaedia Hungarica I-III.+IV. Kiegészítő kötet. Szerk.: Bagossy László. Budapest, 1992-1998, Hungarian Ethnic Lexicon Foundation-Magyarságtudat Lexikon Alapítvány. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban.
13636.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kártyalexikon. Szerk.: Berend Mihály. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Díjasok és kitüntetettek adattára 1948-1980. Szerk.: Magyar Józsefné. Kaposvár, 1984, Palmiro Togliatti Megyei Könyvtár. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
13638.

Rufpreis:
1 400 HUF

A magyar emigráns irodalom lexikona I-II. Szerk.: Nagy Csaba. Budapest, 1990-1992, MTA Irodalomtudományi Intézete-Petőfi Irodalomi Múzeum. Jó állapotban.
13639.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jazz-zenészek lexikona. (Guinness) Ki kicsoda a jazzben? Szerk.: Colin Larkin, Boris János. Fordította Simon Géza Gábor. Budapest, 1993, Kossuth. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban.
13640.

Rufpreis:
1 000 HUF

Officina Egyetemes Lexikon. Szerk.: Markó László. Budapest, 1994, Officina Nova Kiadó. Kiadói aranyozott bordázott gerincű műbőr kötés. Kiváló állapotban.
13641.

Rufpreis:
1 000 HUF

Papp István-Jakab László: Magyar-finn szótár. Budapest, 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13642.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF