Ukrán-magyar, magyar ukrán szótár I-II. Szerk: P.P. Csucska, O. M. Rot, J. M. Szák, Katona Loránt. Budapest-Uzshorod, 1961-63, Akadémiai Kiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Dr. Acsády Ignác (szerk.): Az Athenaeum Kézi Lexikona I-II. A tudományok enciklopédiája. Különös tekintettel Magyarországra. Budapest, é.n. (1893), Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
Bibliai lexikon I-II. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Budapest, 1931, Sylvester. Egyetlen kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, gerinccel, a címlap és az azt követő lap molyrágta, a címlapon intézményi bélyegzővel és ajándékozási sorokkal.
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel, és kissé laza kötéssel.
Díjasok és kitüntetettek adattára 1948-1980. Szerk.: Magyar Józsefné. Kaposvár, 1984, Palmiro Togliatti Megyei Könyvtár. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
A magyar emigráns irodalom lexikona I-II. Szerk.: Nagy Csaba. Budapest, 1990-1992, MTA Irodalomtudományi Intézete-Petőfi Irodalomi Múzeum. Jó állapotban.
Jazz-zenészek lexikona. (Guinness) Ki kicsoda a jazzben? Szerk.: Colin Larkin, Boris János. Fordította Simon Géza Gábor. Budapest, 1993, Kossuth. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban.