https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 413
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1405431
13655
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Madzsar József: Az ember származás és a származástan vázlata. Természet és Társadalom 2. Budapest, 1918, Új Magyarország Részvénytársaság, 95p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a borítón és a címlapon ceruzás jegyzet.
Das Lot is nicht erreichbar
1408314
13656
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rékai András: Budavári gyertyák. Budapest, 1943, Officina, 86 p. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. Márk Tivadar illusztrációival.
Das Lot is nicht erreichbar
1406887
13657
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Defoe: Robinson Crusoe utazásai és kalandjai az ifjuság számára. Fordította és átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Budapest, 1942,Nova Irodalmi Intézet. Kiadói picit kopott illusztrált félvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1405868
13658
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Théophile Gautier: Baudlaire. Kultura Könyvtár 8. Fordította Tóth Árpád. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas, picit sérült kemény papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1405884
13659
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Suetonius: Nero. Fordította Révay József. Kultura Könyvtár 9. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1405890
13660
279
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hammerschlag János: J. S. Bach. Kultura Könyvtár 22. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1406299
13661
279
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lewes György Henrik: Gőthe élete I-II. Fordította Szász Károly. Budapest, 1877, MTA. Átkötött félvászon kötés. Foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1408348
13662
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hevessy Iván: Wagner Richárd élete. Wagner Richárd zenedrámái I. Budapest, 1924, Táltos kiadása, 30 p. Kiadói picit szakadt tűzött papírkötés. 1259109
13663
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: Oceánia. Egy elsülyedt világrész története. Bp., 1914, Franklin. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1390112
13664
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Scherz Ede: A rádió humora. Budapest, 1931, Szerző kiadás, 110 p. Kiadói félvászon kötés. Némileg viseltes állapotban. 1406418
13665
279
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillantképek. Budapest, , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói foltos egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1340148
13666
279
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse