Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épült ház ostroma. Fordította: Felső-Csernátoni Bod Péter. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel, tollas aláhúzásokkal.
Karinthy Frigyes: Capillária. Gulliver hatodik útja. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, 226 p. Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. (1700/770) A kötése picit sérült.
Clementis Ervin A Vezutvtól a Dunapartig, Rege Könyvkiadó, Budapest, 190 oldal, kemény papírkötés,15x21 cm. Állapota: a gerince sérült, hiányzik, de a könyv egyben van.
Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm. Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.