https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 413

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.
1
13643.

Lengyel-magyar, magyar-lengyel szótár I-II. Slownik Polsko-Wegierski, Wielki Slownik Wegiersko-Polski. Szerk.: Dr. Skripecz Sándor, Jan Reychman. Budapest-Warszawa, 1980-1985, Akadémia Kiadó-Wiedza Powszechna. Második, valamint második függelékkel bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, magyar és lengyel nyelven. Ritkaság! Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
13644.

Polgári politikai lexikon. Szerk. Szentmihályi Szabó Péter. Budapest, 2008, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar filmesek a világban. Hungarians in film. Szerk.: Gelencsér Gábor. Fordították többen.Budapest, 1996, Magyar Filmunió. Kiadói kemény papírkötés, fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Jó állapotban.
1
13645.

Magyar filmesek a világban. Hungarians in film. Szerk.: Gelencsér Gábor. Fordították többen.Budapest, 1996, Magyar Filmunió. Kiadói kemény papírkötés, fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Habsburg lexikon. Szerk. Brigitte Hamann, Szmodits Anikó. Fordították többen. Budapest, 1990, Új Genius Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
1
13646.

Habsburg lexikon. Szerk. Brigitte Hamann, Szmodits Anikó. Fordították többen. Budapest, 1990, Új Genius Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Oxford film enciklopédia. A világ filmtörténetének kézikönyve. Szerk. Geoffrey Nowell-Smith, Török Zsuzsa, Balázs Éva. Fordították többen. Budapest, 1998, Glória Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1
13647.

Oxford film enciklopédia. A világ filmtörténetének kézikönyve. Szerk. Geoffrey Nowell-Smith, Török Zsuzsa, Balázs Éva. Fordították többen. Budapest, 1998, Glória Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Budapest, 2004, Akkord. Harmadik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált. Jó állapotban.
1
13648.

Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Budapest, 2004, Akkord. Harmadik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói borítóban, számos fotóval illusztrálva. A szerző által dedikált. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Budapest, 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, számos illusztrációval, picit kopott gerinccel.
1
13649.

Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Budapest, 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, számos illusztrációval, picit kopott gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Solymossy Sándor: A népmese és a tudomány. Kis Akadémia Könyvtára XXVIII. kötet. Budapest, 1938, Kis Akadémia. Kiadói papírkötés. A borítója és a kötése sérült.
1
13650.

Solymossy Sándor: A népmese és a tudomány. Kis Akadémia Könyvtára XXVIII. kötet. Budapest, 1938, Kis Akadémia. Kiadói papírkötés. A borítója és a kötése sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.
1
13651.

Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.
1
13652.

Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Ervin: A szocializmus. Szindikalizmus és szociáldemokrácia. Jászi Oszkár és Kunfi Zsigmond Szabó Ervinről. Természet és Társadalom 5. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 111 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, rajta tulajdonosi névbejegyzés. Az elejéről pár lap kijár, a könyvben ceruzás aláhúzások.
1
13653.

Szabó Ervin: A szocializmus. Szindikalizmus és szociáldemokrácia. Jászi Oszkár és Kunfi Zsigmond Szabó Ervinről. Természet és Társadalom 5. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 111 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, rajta tulajdonosi névbejegyzés. Az elejéről pár lap kijár, a könyvben ceruzás aláhúzások.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.
1
13654.

Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, foltos, megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse