https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 241
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1131143
13994
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1198471
13995
263
0
22000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1174269
13996
263
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1042297
13997
263
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1140218
13998
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szenes Béla: Csibi. Ifjúsági regény. Pólya Tibor rajzaival. Bp., é.n., Kultura Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első oldal hiányos, mely a szövegrészt nem érinti.
Das Lot is nicht erreichbar
1138764
13999
263
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1138955
14000
263
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai. Kopottas kiadói félhalina kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1246173
14001
263
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1240757
14002
263
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászonkötésben. 1240738
14003
263
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
852602
14004
263
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr 1107449
14005
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse