Emlékkönyv. A magyar irodalomból. Szerk. és kiadja Tomori Anasztáz. Pest, 1852, Lukács László. 182 p. Kiadói papírkötésben, a papírborító címlapja hiányzik, a gerinc kissé sérült. Ritka!
Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, illetve védjegyekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, egy helyütt elszakadt védőborítóval.
Jerusalem. Old Jewish Postcards Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban, melléklettel. Angol nyelvű kiadvány! / In linen bindig with attachments.
J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Beniczky Péter: Magyar rithmusok, Mellyeket írt Nemzetes --, Szentelt Vitéz. Első Része szép Isteni ditséreteket, és Poenitentzia tartásra indító Énekeket foglál magában. Második, Közönséges Magyar példa beszédeket szép oktatással: Most újobban és tisztábban kibotsátatott. Posonyban, 1771. Landerer János Mihály ny. (4)+299p. II. kiadás. Címlap pótolt az 1. kiadás címlapjával, Későbbi, igényes félvászon kötésben.