Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

Emlékkönyv. A magyar irodalomból. Szerk. és kiadja Tomori Anasztáz. Pest, 1852, Lukács László. 182 p. Kiadói papírkötésben, a papírborító címlapja hiányzik, a gerinc kissé sérült. Ritka!
13982.

Rufpreis:
3 000 HUF

13983.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben
13984.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Sikota Győző, Zsolnay Teréz, Zsolnay Margit: Zsolnay a gyár és a család története. 1863-1973. Bp., 1974. Corvina. Számos illusztrációval, illetve védjegyekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, egy helyütt elszakadt védőborítóval.
13985.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jerusalem. Old Jewish Postcards Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban, melléklettel. Angol nyelvű kiadvány! / In linen bindig with attachments.
13986.

Rufpreis:
2 000 HUF

13987.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Reprint kiadás, 1988. Kiadói egészvászon kötésben
13988.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., 1914, "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói  aranyozott félbőrkötésben, enyhe sérüléssel a gerinc alján.
13989.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Kötéltánc. Bp., 1923, Dick Manó. Első kiadás! Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13990.

Rufpreis:
2 000 HUF

13991.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beniczky Péter: Magyar rithmusok, Mellyeket írt Nemzetes --, Szentelt Vitéz. Első Része szép Isteni ditséreteket, és Poenitentzia tartásra indító Énekeket foglál magában. Második, Közönséges Magyar példa beszédeket szép oktatással: Most újobban és tisztábban kibotsátatott. Posonyban, 1771. Landerer János Mihály ny. (4)+299p. II. kiadás. Címlap pótolt az 1. kiadás címlapjával, Későbbi, igényes félvászon kötésben.
13992.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

13993.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF