Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

13958.

Rufpreis:
6 000 HUF

13959.

Rufpreis:
1 800 HUF

13960.

Rufpreis:
2 400 HUF

13961.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csurka István könyvek: Moór és Paál, Vasárnapi menü, Kettes kolbász. Kiadói kötésben
13962.

Rufpreis:
1 000 HUF

13963.

Rufpreis:
1 000 HUF

13964.

Rufpreis:
1 000 HUF

Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái.  Bp., 1943, Szöllősy. 175 p. ill. 13 t. Kiadói félvászonkötésben. Bánó Endre rajzaival.
13965.

Rufpreis:
1 800 HUF

13966.

Rufpreis:
1 600 HUF

13967.

Rufpreis:
1 000 HUF

13968.

Rufpreis:
800 HUF

13969.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF