Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

Illyés Gyula: Magyarok I-II. Naplójegyzetek. Bp., 1940, Nyugat Rt. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. Dedikált példány!
13886.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csenki Sándor: Cigány népmesék. Előszó: Ortutay Gyula. Püspökladány, 1972. Nagyközségi Tanács. Hajdú-Bihar megyei. 171 p. Illusztrált papírborítóban, a hátulján kis sérüléssel. Mindössze 1000 példányban jelent meg.
13887.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weöres Sándor: Theomachia. Drámai költemény. Pécs, 1941, Janus Pannonius Társ. 24 p. Kiadói papírkötésben. Különlenyomat a Sorsunk 1941. 1-2. számából.
13888.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sz. Szabó Sándor. Kárpátok övezte szent föld. Rákospalota, 1933, Szerzői kiadás. Korabeli amatőr, sérült papírkötésben, az eredeti címlap felragasztva. Felvágatlan.
13889.

Rufpreis:
1 800 HUF

13890.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Budapest, 1930,Hornyánszky V. aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13891.

Rufpreis:
4 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13892.

Rufpreis:
1 600 HUF

13893.

Rufpreis:
12 000 HUF

13894.

Rufpreis:
1 600 HUF

Juhász Előd: Bernstein és Budapest. Bp., 1988, Szabad Tér. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13895.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thury Zsuzsa: Rigó utca 20-22. Bp., 1941, Révai.  Kiadói, kissé viseltes papírkötésben, felragasztott papírborítóval. Dedikált első kiadás!
13896.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Szabó László: Két part. Karcolatok. Bp., 1946, Révai. 297 p. Kiadói, szép állapotú félvászonkötésben. Első kiadás!
13897.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF