Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

Hock János: Rákóczi Ferencné. Történeti elbeszélés. 3. kiadás. Bp. 1913. Athenaeum. 224 l. 8 t. Aranyozott, festett, illusztrált, kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
13898.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grey Owl (Szürke Bagoly) [A.S. Belaney]: A rengeteg zarándokai. Ford.: Baktay Ervin. Bp., 1941, Singer és Wolfner 245 l.+ 6 t. Korabeli félvászonkötésben.
13899.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az miasszonyunk Szíz Mária csodáiról való hét legenda mellyeket egynihány szenteknek életeknek rövid históriájával egyetemben több régi magyar manuskriptumokból kiszedegetett Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel színezett fametsz). A könyv- és záródíszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszínezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 67. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbőrkötésben, kiadói védőtokban.
13900.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való história mellyet egyéb fabulákkal és lött dolgokkal egyetemben - - irásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel színezett fametsz.). A könyv- és záródíszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszínezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 70. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbőrkötésben, kiadói védőtokban.
13901.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1963, Sport. Kiadói félvászonkötésben.
13902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ian Bennett: Rugs and Carpets of the World. London, 1996, Booksales. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval, jó állapotban.
13903.

Rufpreis:
4 000 HUF

13904.

Rufpreis:
1 200 HUF

13905.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hárs Éva: A Zsolnay kerámia. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötésben.
13906.

Rufpreis:
1 800 HUF

Veres Péter: A kelletlen leány. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Dedikált példány!
13907.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi Sándor: János Vitéz. Plasztikus képekben. Róna Emy rajzaival. Budapest, é.n., Offset Nyomda. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13908.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zalay Masa: Szerelmes melódiák. Gyoma, 1907, Kner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13909.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF