Hock János: Rákóczi Ferencné. Történeti elbeszélés. 3. kiadás. Bp. 1913. Athenaeum. 224 l. 8 t. Aranyozott, festett, illusztrált, kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Grey Owl (Szürke Bagoly) [A.S. Belaney]: A rengeteg zarándokai. Ford.: Baktay Ervin. Bp., 1941, Singer és Wolfner 245 l.+ 6 t. Korabeli félvászonkötésben.
Az miasszonyunk Szíz Mária csodáiról való hét legenda mellyeket egynihány szenteknek életeknek rövid históriájával egyetemben több régi magyar manuskriptumokból kiszedegetett Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel színezett fametsz). A könyv- és záródíszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszínezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 67. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbőrkötésben, kiadói védőtokban.
Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való história mellyet egyéb fabulákkal és lött dolgokkal egyetemben - - irásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel színezett fametsz.). A könyv- és záródíszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszínezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 70. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbőrkötésben, kiadói védőtokban.
Gárdonyi Géza munkái. II. kiadás. Bp., Dante Kiadás. (Az én falum, A kürt, A kapitány, Messze van odáig, Két katicabogár, Aggyisten Biri!, stb.)Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.