Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való história mellyet... https://www.darabanth.com/de/263-Fernauktion/263.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~43/Heltai-Gaspar-Egy-nemes-emberrol-es-az-ordogrol-valo-historia-mellyet-egyeb-fabulakkal-C3~II1311752
1311752
13901
263
Beschreibung: Heltai Gáspár: Egy nemes emberrÅ‘l és az ördögrÅ‘l való história mellyet egyéb fabulákkal és lött dolgokkal egyetemben - - irásaiból kiszedegetett és Ãm újra napfényre bocsátott Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel szÃnezett fametsz.). A könyv- és záródÃszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszÃnezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 70. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbÅ‘rkötésben, kiadói védÅ‘tokban.
: vörös_iván