https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 241
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1285123
13922
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon díszkötésben. 1285116
13923
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Az országépítő. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben. Az első előzéklapot kivágták.
Das Lot is nicht erreichbar
1285127
13924
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wass Albert: Farkasverem. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1290910
13925
263
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Jósika Miklós: A rom titkai I-II. Pest, 1856. Heckenast G. 227+190 p. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1291894
13926
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291120
13927
263
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Deák Ferencz emlékezete. Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór. IV+392 p. Kiadói illusztrál egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Das Lot is nicht erreichbar
1291845
13928
263
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Baloghy Mária: Lányok könyve. Bp., é.n., Athenaeum. Benedek Kata 190 rajzával. 274 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1296981
13929
263
0
4400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1912. Bp. 1912, Nyugat. 368 p. A kötést és az előzéklapokat Kozma Lajos rajzolta. Aranyozott kiadói, szecessziós egészvászon-kötésben. A kötetben többek között Ady Endre, Csáth Géza, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső és Krúdy Gyula művei találhatók. Kopottas-foltos, nedvességtől kifakult egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291414
13930
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Bp., é.n., Dr. Szabó (Légrády) 219 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén apró sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1290698
13931
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nordau Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kulturéletünkben. Ford. Doktor Sándor. Bp. 1913, Politzer. 390 p. A kiadói papírborító hiányzik, a címlap alsó sarka hiányos. A gerincén ragasztócsíkkal rögzítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1288735
13932
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, kissé szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1289054
13933
263
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse