C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
Pedro Calderon de la Barca: Az élet álom. Színmű három felvonásban. Fordította Győry Vilmos. Pest, 1870, Kisfaludy Társaság (Athenaeum ny.). 160 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben, Szép állapotú, felvágatlan példány, első magyar nyelvű kiadás.
Török Sándor Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Egészen kicsi Gyerekeknek és egészen nagy Felnőtteknek elmondja --. (Bp.), (1948). Révai. 96+(4) p. A szövegközti rajzok és fedőlap rajza Máday Gréte munkája. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben.
Gergely Márta Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli --. Emánuel Béla rajzaival. Bp., (1949). Új Idők (Singer és Wolfner). 147+(1) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. (kis szamárfülekkel)