Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
13970.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
13971.

Rufpreis:
1 000 HUF

13972.

Rufpreis:
4 000 HUF

13973.

Rufpreis:
1 200 HUF

13974.

Rufpreis:
4 000 HUF

13975.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mark Crick: Kafka levese. Világirodalmi paródiák. Bp., 2008, Alexandra. 92 p. Kiadói keménykötésben.
13976.

Rufpreis:
1 000 HUF

13977.

Rufpreis:
2 400 HUF

13978.

Rufpreis:
1 000 HUF

13979.

Rufpreis:
800 HUF

Török Sándor Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Egészen kicsi Gyerekeknek és egészen nagy Felnőtteknek elmondja --. (Bp.), (1948). Révai. 96+(4) p. A szövegközti rajzok és fedőlap rajza Máday Gréte munkája. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben.
13980.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gergely Márta Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli --. Emánuel Béla rajzaival. Bp., (1949). Új Idők (Singer és Wolfner). 147+(1) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. (kis szamárfülekkel)
13981.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF