https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 241
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1263635
14042
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
Das Lot is nicht erreichbar
1259109
14043
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: Oceánia. Egy elsülyedt világrész története. Bp., 1914, Franklin. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1263885
14044
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes László: Dallam a falon túl. Bp., 1967, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1263888
14045
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: Utazás varázslattal. Bp., 1978, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1140710
14046
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
S. Bokor Malvin: Az utolsó Árpád. Regényes életrajz. Bp., é.n., Szent István-Társulat.Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 1247966
14047
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1139175
14048
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1245019
14049
263
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1245015
14050
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Senki fia. Ford. Gaál Mózes. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1924, Franklin. 414 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Borítótábla sarkain kopottas. Az előzéklapon egy nagyobb részt leragasztottak. 1159180
14051
263
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177974
14052
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177968
14053
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse