https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 241
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1291573
14018
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1291977
14019
263
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1291979
14020
263
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1290930
14021
263
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc hévízi versfüzete. Hasonmás-melléklettel. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben. 1296998
14022
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vidor Marcel: Fizimiska. Írók, művészek kapásból. -Versek. Bp., 1942, szerzői kiadás. 48 p. Kiadói, illusztrált papírborítékban. A kötet erősen átázott, a lapok hullámosak, foltosak, a papírborítók sérültek. Dedikált példány! 1286309
14023
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Keraban, a keményfejű. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói festett félvászonkötésben, jó állapotban. 1291469
14024
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 910. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban. 1291417
14025
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Ernő: Kisfaludy Károly Bp.; 1941, Kir. Magy. Egy. Ny. 73 p. Kiadói illusztrált papírborítóban. 1291409
14026
263
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat 123 p. Első kiadás. A címlapot Falus Elek rajzolta. Kiadói, illusztrált papírkötésben. A gerincén kis hiánnyal. 1291425
14027
263
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291670
14028
263
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bódy Gábor: Tüzes Angyal - Psychotechnikum azaz Gulliver mindenekelőtti utazása Digitáliában. Bp., 1987, Magvető. 238 p. Kiadói papírkötésben- 1289799
14029
263
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse