Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

14018.

Rufpreis:
3 000 HUF

14019.

Rufpreis:
1 800 HUF

14020.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc hévízi versfüzete. Hasonmás-melléklettel. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben.
14021.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vidor Marcel: Fizimiska. Írók, művészek kapásból. -Versek. Bp., 1942, szerzői kiadás. 48 p. Kiadói, illusztrált papírborítékban. A kötet erősen átázott, a lapok hullámosak, foltosak, a papírborítók sérültek.  Dedikált példány!
14022.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: Keraban, a keményfejű. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói festett félvászonkötésben, jó állapotban.
14023.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 910. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
14024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lányi Ernő: Kisfaludy Károly Bp.; 1941, Kir. Magy. Egy. Ny. 73 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
14025.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat  123 p. Első kiadás. A címlapot Falus Elek rajzolta. Kiadói, illusztrált papírkötésben. A gerincén kis hiánnyal.
14026.

Rufpreis:
3 000 HUF

14027.

Rufpreis:
1 800 HUF

14028.

Rufpreis:
1 000 HUF

14029.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF