https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szalay Károly: A sivatagban. Költemény. Bp., 1906, Szerzői (Károlyi György Ny.) 139 p. Kiadói vászonkötésben, ragasztott illusztrált kaucsuklappal, aranyozott lapszéllekkel. Az első előzéklapról az ex librist letépték, a hátsó előzéklap hiányzik. Néhány lap töredezett.
1
14030.

Szalay Károly: A sivatagban. Költemény. Bp., 1906, Szerzői (Károlyi György Ny.) 139 p. Kiadói vászonkötésben, ragasztott illusztrált kaucsuklappal, aranyozott lapszéllekkel. Az első előzéklapról az ex librist letépték, a hátsó előzéklap hiányzik. Néhány lap töredezett.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: Szindbád: A feltámadás. 2. kiad. Bp., 1916. Singer és Wolfner. Kissé megviselt karton kötésben.
1
14031.

Krúdy Gyula: Szindbád: A feltámadás. 2. kiad. Bp., 1916. Singer és Wolfner. Kissé megviselt karton kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Öltözködés és divat. szerk. Hatvany Lili. Pesti Napló könyvek. Bp, é.n. Pesti Napló-Est Lapok.  369 p. Kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben.
1
14032.

Öltözködés és divat. szerk. Hatvany Lili. Pesti Napló könyvek. Bp, é.n. Pesti Napló-Est Lapok. 369 p. Kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok
1
14033.

Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben
1
14034.

Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos.
1
14035.

Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Párniczky Mihály: Koraőszi levélhullás. Budapest, 1942. Attila ny. 50 számozott példányban készült füzet. Ez egy számozatlan példány. 14p.
1
14036.

Párniczky Mihály: Koraőszi levélhullás. Budapest, 1942. Attila ny. 50 számozott példányban készült füzet. Ez egy számozatlan példány. 14p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1
14037.

Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
14038.

Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
1
14039.

Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
1
14040.

b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A.H. Petiscus: Der Olymp oder Mythologie der Griechen und Römer. Mit Einschluß der Aegyptischen, Nordischen und Indischen Götterlehre. Zum Selbstunterricht für die erwachsene Jugend und angehende Künstler, sowie höhere Lehranstalten. Leipzig, 1868. Amelang Verlag. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, szép állapotban.
1
14041.

A.H. Petiscus: Der Olymp oder Mythologie der Griechen und Römer. Mit Einschluß der Aegyptischen, Nordischen und Indischen Götterlehre. Zum Selbstunterricht für die erwachsene Jugend und angehende Künstler, sowie höhere Lehranstalten. Leipzig, 1868. Amelang Verlag. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse