Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 241

Losonczy László költeményei. Második kötet. Pest, 1857, Wodianer. 192 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, a gerincén kissé sérült. Ritka!
14006.

Rufpreis:
2 400 HUF

14007.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14008.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
14009.

Rufpreis:
1 200 HUF

14010.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14011.

Rufpreis:
1 600 HUF

14012.

Rufpreis:
1 000 HUF

14013.

Rufpreis:
800 HUF

14014.

Rufpreis:
1 200 HUF

14015.

Rufpreis:
2 000 HUF

H. G. Wells: A nyílt összeesküvés - A demokrácia reviziója és egyéb tanulmányok. Bp., é.n.,Pantheon. 268 p. Kiadói kopottas, felső részén ázástól enyhén elszíneződött egészvászon-kötésben.
14016.

Rufpreis:
1 200 HUF

14017.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF