Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1310667
13874
263
Dr. Szabó László: Országos Magyar Sakkbajnokság 1946. Bp., é.n., MADOS. Korabeli amatőr papírkötésben. 1311748
13875
263
Általános ismeretek tára. A M. Kir. csendőrlegénység részére. II. kötet. Budapest, 1908, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. 1272749
13876
263
Móricz Zsigmond: Bor szerelem bánat. Elbeszélések. Bp., 1929, Athenaeum. 203 l. Első kiadás. Korabeli félbőrkötésben. 1272585
13877
263
Molnár Jenő: Ilyenek vagyunk... Bp., 1929. Borsszem Jankó R. kiadása. 176 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli egészvászon-kötésben. 1272480
13878
263
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.
1312065
13879
263
Tolnai Világlapja 1901-1944. Negyvennégy évfolyam egy kötetben. Vál., bev. Rapcsányi László. [Bp.], [1988], Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Rajzos papírkötésben, jó állapotban. 1281567
13880
263
Gróf Széchenyi István döblingi hagyatékából. Intelmei Béla fiához. Forditotta Váradi József. Bp., 1923, Fővárosi nyomda Rt. 112 p. Korabeli amatőr papírkötésben.
1281723
13881
263
Ijjas Antal: Széchenyi kapitány. Batthyány Gyula gróf 10 eredeti rajzával. Bp., é.n. Vigilia. Antiqua Rt. 166 p. 10 t. Kiadói félvászonkötésben 1281119
13882
263
Bartha Miklós: Hangulatok. Bp., 1898, Magyarország. VII +150 p. Első kiadás! Korabeli kopottas félvászonkötésben.
1281434
13883
263
Mécs László: Legyen világosság! Versek. Első kiadás! Bp., é. n., Athenaeum. 157 p. Korabeli félvászon-kötésben.
1281710
13884
263
Debussy Pelleás és Mélisande-ja. Szerk. Keresztury Dezső. A Debussy által feldolgozott alapmű szövegét Maurice Maeterlinck szerezte, magyarra fordította Keresztury Dezső és Keresztury Mária. Bp., 1964, Zeneműkiadó. 124 p. Kiadói kartonkötésben. Fordítók dedikációjával! 1281063
13885
263
Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek (1915-1917). Előszó: Tscheik Ernő. Első kiadás! Bp., 1919, Athenaeum. 1 t., 160 l. Korabeli félvászon-kötésben, címlap részét kivágták, ezt később papírral pótolták. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF